Spoštovani starši!

Pred nami je novo »vrtčevsko leto«. Letos je posebno leto in pred nas postavlja nove zahteve, s tem dodatna pravila in drugačen pristop k delu in komunikaciji. Vanj stopamo z optimizmom, pripravljeni, da se bomo skupaj spoprijeli z vsemi izzivi, ki nam jih bo prineslo na pot.

Zatorej, dragi starši, vsi, ki boste vstopali v naše prostore, upoštevajte higienske ukrepe NIJZ-ja: 
– ohranjajte medsebojno razdaljo,
– nosite zaščitno masko,
– razkužujte roke in
– v prostorih vrtca ne ostajajte dlje kot je to potrebno.

V vrtec lahko vstopajo samo zdravi otroci in odrasli. Prav tako vas prosimo, da v primeru daljše odsotnosti (zaradi počitnic ali bolezni), skladno z navodili NIJZ, pred ponovnim vstopom otroka v vrtec vselej oddate podpisano IZJAVO.

Prepričani smo, da bomo s skupnim sodelovanjem, usklajenim delovanjem, spoštovanjem in upoštevanjem drug drugega in priporočil pristojnih, uspešno ustvarjali sprejemajoč in varen prostor, ki bo otrokom nudil optimalne možnosti za rast, razvoj in napredek.

Naj bo vrtčevsko leto zabavno, varno in zdravo!

(Visited 136 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...