Brezplačen topli obrok

Spoštovani starši!

Glede na to, da je v teh negotovih časih vse več družin, ki se soočajo z izgubo službe ali z zmanjšanim prihodkom zaradi čakanja na delo doma, bomo otrokom, ki to zares potrebujejo, ponudili brezplačen topli obrok. Veliko otrok zaradi finančne stiske dobi v vrtcu edini topli obrok v dnevu in želimo si, da bi ga prejeli tudi sedaj, ko so doma. Starši, skrbniki, tu smo, da vam pomagamo, zato se za pomoč obrnite na našo šolsko svetovalno delavko, ki je dosegljiva na 070 436 266 ali na elektronski naslov nikolina.ignjatic@ossmartno.si, ali na vzgojiteljico. Zavedamo se, da se mnogi v takšni situaciji ne bi radi izpostavili; lahko nam zaupate, saj je diskretnost zagotovljena.

Upamo, da bomo s tem vsaj malo olajšali trenutno stisko družin in poskrbeli za topel obrok naših otrok.

                                                                                         Ravnatelj Bojan Juras

(Visited 78 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...