Športno dopoldne

Redna telesna dejavnost je izjemnega pomena za zdravje, ki je skupaj z duševnim zdravjem najpomembnejša sestavina zdravega življenjskega sloga. Tega se v našem vrtcu dobro zavedamo. Ne le, da imamo v Sloveniji odlične športnike, ki so nam vsem za vzor in za katere vsi navijamo, šport in gibanje sta naš način življenja tudi v vrtcu. Vsakodnevno se trudimo biti čim več na svežem zraku še posebej pa danes, ko smo vsi skupaj na nogometnem igrišču pri šoli, počastili Dan slovenskega športa.

Obuli smo športne copate, vzgojiteljice smo pripravile različne športne aktivnosti; poligon, igranje z žogami, skakanje v obroče, ples, igro s padalom in prav vsi otroci so z navdušenjem aktivno sodelovali. Skupaj smo izvajali dejavnosti, ki ima številne pozitivne učinke, krepi zdravje, vzgaja in spodbuja kolektivne odnose. Tudi vreme nam je bilo naklonjeno in to je bil za nas pravi športni dan. FOTO

(Visited 127 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...