Teden otroka

Razigran uživaj dan  je bila osrednja tema letošnjega Tedna otroka. V našem vrtcu smo dneve v tem tednu posvetili druženju, igri, plesu, glasbi, umetnosti. Otroci so spoznali psa Dona, ki ga je v ponedeljek v vrtec pripeljala vzgojiteljica Monika. Skupaj sta nam pokazala, kaj vse kuža zna in kako moramo ravnati z živalmi. To je bilo za vse nas prav posebno doživetje. Pripravili smo si tudi kino v vrtcu in si na platnu ogledali poučne risanke na temo jeseni. Skupaj z vzgojiteljico Judito smo zaplesali, z vzgojiteljico Bojano pa zapeli. Otrokom smo zaigrale tudi dramatizacijo z naslovom Pikapolonica in pike. Zadnji dan pa nas je z obiskom razveselil gospod ravnatelj Bojan Juras in nam prinesel sladka presenečenja. FOTO

Vzgojiteljice in otroci

(Visited 178 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...