Vrtec v naravi – 2. dan

Dan smo pričeli s sladkim zajtrkom in z veliko adrenalina v parku. Premagali smo strah pred višino in se naučili varnega pripenjanja na »zajle«. Kasneje nas je pot pripeljala do jezera, kjer smo se  vozili s čolnom in premagovali ovire na poti, ter nahranili lačne račke s kruhom. Pred kosilom nas je obiskal gospod ravnatelj in nas razveselil s sladkimi dobrotami. Po kosilu in aktivnem počitku smo se odpravili do sosednjega travnika, kjer rastejo jablane. Nabrana jabolka smo odpeljali do kozolca, kjer smo jih oprali, zmleli, dali v stiskalnico in opazovali nastajanje sladkega jabolčnika. Po večerji smo se zbrali ob ognju in vsi skupaj prebirali pisma staršev. Polni lepih vtisov in pričakovanj novega dne smo se odpravili spat. Foto

Se vidimo jutri, dragi starši.

Lahko noč.

(Visited 128 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...