»Zakaj princeska renči?«

V sredo, 19.10.2022, smo skupine 2. starostnega obdobja obiskale krajevno knjižnico. Prisluhnili smo ga. Moniki Marn, ki je predstavila avtorsko knjigo Zakaj princeska renči?.

Zgodba o renčeči princeski na simpatičen in otroku razumljiv način pojasni, kako žival razumeti in z njo ustrezno ravnati v vsakodnevnih situacijah. Saj veste, otroci znajo imeti hišne ljubljenčke hitro »preveč radi« in jih obravnavajo kot igrače, kar pa lahko privede do nevšečnosti, tako za otroka kot za hišnega ljubljenčka.

Ga. Monika je s seboj pripeljala tudi svojo psičko Chelsy in se z otroki pogovarjala o njej, o njihovih hišnih ljubljenčki, o tem kako skrbijo zanje itd.  Psičko so z navdušenjem tudi pobožali. Ob koncu druženja pa so ilustracijo iz knjige v obliki pobarvanke tudi pobarvali. Foto

Ga. Moniki in knjižničarki ga. Maji se zahvaljujemo za poučno urico o skrbi za naše pasje ljubljenčke.

(Visited 138 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...