Miklavžev sejem

Za nami je 19. Miklavžev sejem, ki se je v petek, 2. 12. 2022, odvijal pred OŠ bratov Letonja Šmartno ob Paki.

Na stojnicah smo razstavili izdelke, ki so jih izdelale vzgojiteljice, učenci, učitelji, ter ostali delavci šole. Na stojnici kuhinje so dišale slastne palačinke, vroča čokolada in čaj.

Dogajanje je popestril program Pakca in Oljke ter čebelic Lili in Bineta. Cici, otroški in mladinski zbor ter glasbeni gost Denis Trap so obarvali program še bolj praznično.

Letošnja novost, poslikava obraza in fotografiranje v foto kotičku, sta bila zelo obiskana. Obiskovalci so se lahko preizkusili v zabavni igri Snežak, kjer so žogice ciljali v tarčo in si s tem prislužili nagrado. Še vedno pa je bil zelo aktualen srečelov z bogatimi dobitki.

Hvala vsem donatorjem, vzgojiteljicam, učiteljem, učencem, obiskovalcem in vsem, ki ste pomagali, da smo lahko uspešno izvedli že 19. Miklavžev sejem. (FOTO) (Foto Rojnik)

Se vidimo naslednje leto!