Obiskal nas je Dedek Mraz

Siva kučma, bela brada,

topel kožuh, zvrhan koš.

Joj, že prišel je med nas,

stari, dobri dedek Mraz.

Rdeče žoge, knjige, zvezke,

punčke, sanke in še kaj.

Joj, že prišel je med nas,

stari, dobri dedek Mraz

Danes, v torek, 20. 12. 2022, nas je v vrtcu obiskal Dedek Mraz. Otroci vseh oddelkov in vzgojiteljice smo se zbrali v telovadnici, kjer smo si najprej ogledali lutkovno predstavo Rokavička, v izvedbi lutkovne skupine vrtca. Zatem nas je z obiskom razveselil Dedek Mraz. Skupaj smo zapeli pesmi Siva kučma in Mi se imamo radi. Seveda pa, kot običajno, Dedek Mraz ni prišel praznih rok. Njegovi palčki so za nas pripravili polno daril. Vsaka igralnica je dobila nekaj novih igrač, s katerimi se bomo z veseljem igrali. Vrtčevska knjižnica pa je bogatejša za nekaj novih slikanic. Darilo je dobil tudi vsak otrok. Le kaj se skriva v njem? Povprašajte svoje sončke, zagotovo vam bodo z veseljem povedali. Foto

(Visited 161 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...