Veseli december

V tednu pred božično – novoletnimi prazniki smo imeli v našem vrtcu kar nekaj obiskovalcev, ki so nam polepšali dopoldneve.

V sredo, 21. 12. 2022, smo prisluhnili nastopu glasbene skupine Vesele babice z Zdravkom.

Istega dne so starejši trije oddelki odšli na obisk v krajevno knjižnico, kjer jim je knjižničarka, gospa Maja Praprotnik prebrala praznično zgodbo z naslovom Saj zmoreš, Poldek. Podarila jim je tudi rdeče vrečke, na katerih je pisalo »okusno presenečenje«. Presenečenje je bilo res okusno, saj so dobili slastne medenjake, s katerimi so se posladkali po kosilu.

V četrtek, 22. 12. 2022, smo se spet družili z glasbeniki. Tokrat nam je nekaj prazničnih skladb zaigral kvartet trobil, pod mentorstvom gospoda Šumečnika. Pridružili sta se še harfistka, gospa Katja in njena hčerka Nika, ki je igrala na flavto.

Danes smo se družili z osnovnošolci, ki so včasih obiskovali naš vrtec. Tudi oni so nam igrali praznične skladbe. Zala je igrala na klarinet, Nace na bariton, Gregor in Nika na diatonični harmoniki.

Vsem gostom se za obisk in popestritev predprazničnih dni najlepše zahvaljujemo. Foto

(Visited 142 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...