Obiskala nas je nohtna stilistka

V petek, 14. aprila 2023, nas je obiskala Miina mamica. Po poklicu je manikerka ali nohtna stilistka.

Pokazala nam je, kaj vse potrebuje, da uredi roke in nohte: lake, blazinico (da se roke spočijejo na njej), čopič, olje za obnohtno kožico, škarje, kremo.

Nato je dala vsakemu otroku umetni noht na palčki, da ga je okrasil z lakom, nalepkami in biserčki. Dobili so še na listu narisano roko. Te nohte so okrasili z barvnimi svinčniki. Tistim otrokom, ki so želeli, je medtem gospa Maja nalakirala nohte z otroškimi laki, jih okrasila z nalepkami in biserčki.

Pred slovesom nas je pogostila, tako kot vsako stranko v salonu, s kavo. Nas je seveda z otroško (s čokoladnim mlekom s smetano). Vsakemu je podarila še bombon s tatujem in okrasno nalepko.

Gospe Maji Forštner se najlepše zahvaljujemo za obisk in zanimivo predstavitev poklica, ki ga opravlja. Prav tako se zahvaljujemo za pogostitev in darila. Foto