Pravljična urica

V četrtek, 16. novembra 2023, smo v sodelovanju s krajevno knjižnico v Šmartnem ob Paki izvedli pravljično urico. Knjižničarka ga. Maja Praprotnik nas je seznanila s pravili knjižnice in nam pokazala različne knjige. Iz knjige Zverine grdine avtorja Roalda Dahla nam je povedala duhovito in prisrčno rimano zgodbico o kravi, kateri smo vsi navdušeno prisluhnili.

Nato je sledilo brskanje po policah in gledanje različnih knjig, ki so si jih otroci lahko izbirali sami. Otroci in njihovi starši so imeli tudi možnost brezplačne včlanitve v knjižnico in izposoje knjig.

Vesele smo, da ste se srečanja udeležili v tako velikem številu. Knjižničarki, ga. Maji Praprotnik, pa se najlepše zahvaljujemo za pomoč pri organizaciji dogodka. FOTO