Prihaja zima, z zimo sneg in s snegom Dedek Mraz

Ta teden je bil za Oranžne in Rdeče palčke še posebej pomemben. Že v torek nas je s svojim obiskom presenetil dobri mož – Dedek Mraz. Vsak otrok mu je na uho zašepetal svojo skrito željo, povedali pa smo mu tudi, da si v prihajajočem letu želimo predvsem zdravja in dobrih medsebojnih odnosov. Obe skupini sta dobili nekaj novih igrač, nato pa je otrokom razdelil še knjige, ki so jih odnesli domov.

V četrtek pa smo s kratkim božičnim programom najprej dopoldan razveselili obiskovalce lokalne trgovine Mercator, popoldan pa smo nastopili še na Božičnem druženju z vinogradniki. Vsem smo zaželeli srečen božič in zdravo novo leto.
Za zaključek našega veselega decembra, pa so nas danes, 20. 12., obiskali učitelji glasbene šole Velenje. Pripravili so nam čaroben koncert in v naša srca pripeljali mir. Bilo je res čarobno.
Vsem, ki so nam na kakršen koli način pričarali december lepši in čarobnejši, se najlepše zahvaljujemo in upamo, da se prihodnje leto spet srečamo.
(Visited 96 times, 1 visits today)