Šelesti, šelesti jesensko listje

V začetku meseca smo v sklopu celega vrtca obeležili TEDEN OTROKA in otrokom pripravili različne zanimive dejavnosti na temo UMETNOSTI, ki je letos naša glavna tema skozi celo leto.

Vsako jutro smo se razgibali na različne načine (ples, s trakovi, raztezne vaje, gibalne igre…), prebrali nekaj knjig (Hvaležni medved, Hrček in hruška, Ježek Snežek in požar), se naučili jesenske pesmi (Rjava pesem, Medvedek, Kostanjček Zaspanček, Jesenska…), ustvarili ježke iz listkov in ropotulje iz koruze ter ajde. Vseskozi smo se igrali z gozdnimi plodovi (kostanj, storži), luščili koruzo, presipali, šteli, na igrišču smo pograbili listje, iz buče pa izdelali ježke in strašilo. Najbolj smo uživali na sprehodu skozi gozd ob pripovedovanju zgodbe o Rdeči Kapici. Foto

(Visited 145 times, 1 visits today)